Nowości i promocje

Przyjechali do Ciebie zagraniczni goście i zastanawiasz się, gdzie degustować polską wódkę, a przy okazji pokazać im to, co najlepsze w polskiej kuchni? Trafiłeś pod dobry adres, ponieważ eventy z degustacją wódki to nasza specjalność. Jakby poznawanie polskich wódek nie było wystarczającą zachętą do skorzystania z naszej propozycji, regularnie oferujemy specjalne promocje. Atmosfera w krakowskich restauracjach sprzyja integracji i zachwyci Twoich gości.

Przedstawicieli biur podróży zapraszamy na darmowe smakowanie polskiej wódki do Krakowa, podobnie jak na drobny poczęstunek. Nie jesteś przedstawicielem biura podróży, a też chciałbyś spróbować kolacji z polską wódką? Nic straconego — możemy zaoferować Ci 10% zniżki na drugą degustację.

Polski wieczór w Krakowie ze smakowaniem polskich alkoholi prowadzą nasi animatorzy. To specjaliści w swoim fachu. Na eventach z degustacją alkoholu, z przymrużeniem oka, opowiedzą o tym, jak przygotować daną potrawę i jaki trunek wybrać.

Alternatywa dla tradycyjnej kolacji w Krakowie będzie czymś, co z pewnością zapamiętają wszyscy jej uczestnicy. Wszak jak powiedział Epikur: „Przyjemność brzucha jest podstawą i korzeniem wszelkiego dobra”. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony. W tej kategorii przeczytasz o wszystkich naszych nowościach i promocjach. Degustacja polskich dań i wódek w Krakowie na pewno jeszcze niejeden raz Cię zaskoczy. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i zapraszamy na kolację dla gości zagranicznych do Krakowa.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
TripAdvisor
TripAdvisor
TripAdvisor